03136640229

مشاوره و پشتیبانی رایگان

از ساعت 9 صبح الی 13

ابزار تحلیل راه موفقیت کسب و کارها ؟

بدون شک برای موفقیت و برند شدن نمی توان به مجموعه ای از اقدامات ساده بسنده کرد. در تبلیغات حرفه ای شما باید بتوانید بازخورد هر اقدام خود را اندازه گیری کنید و بدانید که این روش اتخاذ شده چه مقدار در موفقیت شما تاثیر می گذارد . برای اندازه گیری کارآمدی روش ها و اتخاذ روش های جدید  باید گزارشهایی داشته باشید تا به وسیله آنها بتوانید اقدامات لازم را انجام دهید. اما از چه ابزاری برای تحلیل استفاده کنیم؟ چه ابزاری بهترین تحلیل را به ما ارائه می دهد؟

ابزار تحلیل در اینستاگرام

اینستاگرام که یکی از بزرگترین و شلوغ ترین شبکه های اجتماعی در بین ایرانیان است . بنابراین هر شخصی را وسوسه می کند که از این شبکه برای توسعه کار خود و یا تبلیغات استفاده کند. وقتی استراتژی بازاریابی خود را در اینستاگرام آغاز می کنید باید ابزار تحلیلی برای کارآمدی این روش را نیز اندازه گیری کنید.بدون تحلیل و استفاده از ابزارهای تحلیل اینستاگرام مطمئنا مجموعه اقدامات شما بی فایدست. استفاده از ابزار تحلیلی اینستاگرام، به برندتان در راستای نیل به اهدافش کمک می کند. بسیاری از بازاریابان و مدیران دیجیتال می خواهند بدانند که 

چه زمانی فالوورها فعال هستند و بیشترین حضور را در اینستاگرام دارند؟

میانگین وقتی که افراد در اینستاگرام می گذارند چقد راست؟

مردم بیشتر به چه نوع محتوایی و موضوعی  واکنش نشان می دهند؟ عکس ؟ فیلم ؟

کاربران با جست و جو چه کلماتی به برند شما در اینستاگرام رسیده اند؟

آیا فالورر ها , فالوور های مناسبی هستند ؟
جنسیت بیشتر فالوور ها , سن , فعالیت و دیگر اقدامات آنها در اینستاگرام به چه صورت است؟

با استفاده از چه ابزاری می توان بهترین گزارشات اینستاگرام را دریافت کرد ؟
و سایر موارد.

ابزار تحلیل در اینستاگرام

سیستم  آنالیز و آمار گیری و گزارش پیشرفته اینستاگرام با فالوجت

مدیران بازاریابی دیجیتال و ادمین‌های اکانت‌های اینستاگرام،  با استفااده از ابزارها , داده ها و گزارشات میتوانند به اطلاعات ارزشمندی دست پیدا کنند. درک درست این داده ها می تواند به شما در درک هر چه بهتر کارآمدی تبلیغات شما در اینستاگرام کمک کند. شما با استفاده از ربات اینستاگرام فالوجت می توانید علاوه بر مدیرت کامل پیج اینستاگرام خود می توانید اقدامات زیر را نیز انجام دهید.

آنالیز پیج اینستاگرام

تحلیل آماری اینستاگرام

ارائه گزارش پیشرفته اینستاگرام و ... اشاره کرد. شما می توانید تمام امکانات نرم افزار آنالیز اینستاگرام را در ربات فالوجت دریافت کنید. سیستم آنالیز و آمار اینستاگرام فالوجت به شما گزارش کاملی از فعالیت و اطلاعات فالوورها در اختیارتان قرار می دهد. بدون شک می توان فالوجت را یک امارگیر اینستاگرام نامید.

نرم افزار آنالیز اینستاگرام یا فالوجت

نرم افزار آمار اینستاگرام , ابزار تحلیل اینستاگرام , سایت آنالیز اینستاگرام مجموعه ای از ابزار تحلیل اینستاگرام هستند که به شما فقط اطلاعات آماری را می دهد و دیگر نمی توان از آن ها استفاده دیگری کرد. اما با استفاده از فالوجت شما می توانید علاوه بر آنالیز پیج اینستاگرام خود کارهای مدیریتی و تبلیغات را با استفاده از این ابزار انجام دهید.