03136640229

مشاوره و پشتیبانی رایگان

چطور فیلم های بیش از 15 ثانیه در استوری اینستاگرام بگذاریم؟

چطور فیلم های بیش از 15 ثانیه در استوری اینستاگرام بگذاریم؟ یکی از سوالات مهم کاربران اینستاگرامی است. اگر از کاربران پروپاقرص شبکه اجتماعی اینستاگرام باشید، حتما با قابلیت استوری اینستاگرام بارها کارکرده‌اید و با اشتراک گذاری ویدئوهای روزانه خود لذت کافی برای دوستان و خودتان از اشتراک گذاری فیلمها به ارمغان آورده اید. اما حتما با دیدن محدودیت قرار دادن فیلم 15 ثانیه ای آن ضدحال خورده‌اید و از خود پرسیده‌اید چرا قابلیت پخش ویدئوهای طولانی تر از 15 ثانیه در استوری اینستاگرام وجود ندارد. اگرچه این محدودیت از جانب اینستاگرام بوده، ما برای این ضدحال راه حلی داریم. در این بخش از آموزش اینستاگرام، ابتدا به بررسی نحوه فیلم گذاشتن در اینستاگرام پرداخته و سپس به شما یاد دهیم که چطور فیلم های بیش از 15 ثانیه را در استوری اینستاگرام بگذاریم.

در این مقاله به موراد زیر اشاره خواهد شد، که میتوانید با کلیک روی هر عنوان به مطلب مربوط بروید.

چطور فیلم در اینستاگرام بگذارید؟

نحوه آپلود فیلم در اپلیکیشن اینستاگرام بسیار ساده است. مراحل زیر برای این اقدام تعریف شده است.

  • بروی ایکون (+) ضربه بزنید

تنظیمات گذاشتن فیلم در اینستاگرام

  • صفحه پیش رو سه گزینه گالری، عکس و ویدیو را به ما نشان خواهد داد. که میتوانید از طریق لمس هر سه گزینه به آپلود عکس و ویدئو بپردازید. اگر هدف شما اپلود فیلم از قسمت گالری است، یا به صورت زنده از دوربین گوشی است هر دو امکان با لمس گزینه های مربوطه برای شما وجود دارد. شما می توانید از ایکون های موجود روی صفحه برای تغییر دوربین عقب و جلو و روشن کردن فلاش استفاده کنید.

تنظیمات برای گذاشتن فیلم بیشتر از 15 ثانیه در اینستاگرام

چطور فیلم در استوری اینستاگرام بگذاریم؟

برای گذاشتن فیلم در استوری خود کافی است؛

قدم اول: به قسمت «داستان شما» در بالای صفحه اینستاگرام بروید و آن را لمس کنید.

 قسمت داستان شما در تنظیمات اینستاگرام

قدم دوم: فیلم خود را از قسمت گالری به صورت زنده ضبط و سپس بارگذاری کنید. با نگه داشتن ایکون دایره سفید در وسط صفحه می توانید فیلم برداری زنده داشته باشید و ویدیو ضبط شده را پس از رهاسازی دکمه دایره با افکت های در اختیارتان بر روی صفحه خود بفرستید.

علاوه بر این، میتوانید فیلم خود را از قسمت گالری انتخاب و در استوری خود بگذارید. برای انجام ان کار مراحل زیر را طی کنید:

مرحله اول: روی ایکون آیکن استوری در تنظیمات اینستاگرام در گوشه تصویر پایین سمت راست ضربه بزنید

مرحله دوم: فیلم مورد نظر خود را انتخاب کنید و با افکتهای موجود آن را تنظیم و بهینه سازی کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

تصویربرداری در تنظیمات اینستاگرام

مشکل آپلود فیلم در اینستاگرام

اینکه چطور فیلم در استوری بگذارید، در قسمت قبل توضیح داده شد. اما عده زیادی از کاربران اینستاگرام پرو پا قرص از یک مشکل معمول در عملکرد این برنامه رنجیده خاطر هستند و آن مشکل این است که کاربر برای آپلود یک ویدیو در اینستاگرام وارد عمل شده و در مرحله نهایی گزینه به اشتراک گذاشتن یا Share را انتخاب می‌کند، بعد از چند لحظه خطای تحت عنوان فیلم ارسال نشد یا Video Wasn’t Posted روبرو میشوند.

در این مرحله گزینه‌ای با عنوان سعی دوباره یا Try Again ارائه می‌شود، اما سعی دوباره نیز مشکل برای رفع آپلود فیلم نخواهد داشت و مشکل آپلود فیلم در اینستاگرام پابرجا باقی می‌ماند. اگر شما نیز از این مشکل رنج میبرید، یکی از دلایل آن میتواند فیلم بیش از 15 ثانیه شما باشد. برای رفع مشکل آپلود فیلم بیش از 15 ثانیه حتما این مقاله را پیگیری کنید.

 

چطور فیلم های بیش از 15 ثانیه در استوری اینستاگرام بگذاریم؟

 

برای گذاشتن فیلم های بیش از 15 ثانیه را در استوری اینستاگرام، شما نیاز به یک برنامه ویرایشگر ویدیو با توانایی تریم یا Trim است تا به وسیله آن ویدیو‌هایتان را به بخش‌های ۱۵ ثانیه‌ای تبدیل و در اینستاگرام آپلود کند.

  • اگراز کاربران آیفون هستید، اپلیکیشن های Continual یا Cut-Story برای تبدیل فیلمهای شما به بخش‌های ۱۵ ثانیه‌ای است. در اصل، کار این اپلیکیشن تبدیل‌ ویدیو به قطعه‌های ۱۵ ثانیه برای آپلود استوری است.

>> نرم افزار Continual

یک نرم افزار اختصاصی برای قطعه قطعه کردن فیلم های بیش از 15 ثانیه در استوری اینستاگرام شماست که باید ویدئوی خود را در نرم افزار باز کرده تا خود نرم افزار آن را به فیلم های 15 ثانیه تبدیل کند.

چطور فایل های بیش از 15 ثانیه در اینستاگرام تصویر 0007

  • اگرکاربران اندروید می‌توانند از برنامه Vid-Trim برای قطعه قطعه کردن فیلم های بیش از 15 ثانیه استفاده کنند. نسخه کامل و پولی این برنامه از گت اندروید قابل دانلود است.

>>نرم افزار Vid-Trim

کافیست نرم افزار را دانلود کرده و ویدئو را به صورت دستی به فیلم های بیش از ۱۵ ثانیه ای خود را به فیلمهای 15 ثانیه ای تبدیل کنید. البته طرز کار با Vid-Trim کمی متفاوت بوده و شما باید به صورت دستی خودتان فیلم ها را ۱۵ ثانیه ۱۵ ثانیه جدا کنید. با این وجود باید حواستان به دقیق بودن مدت زمان هر قطعه از ویدیو‌ها باشد.

چطور فایل های بیش از 15 ثانیه در اینستاگرام تصویر 0008

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید