03136640229

مشاوره و پشتیبانی رایگان

اگر حساب کاربری اینستاگرام شرکت و یا کسب و کار خود را مدیریت می کنید، و یا اینکه اینستاگرام منبع درآمد شما است مطمئنا از امکان جدید فالوجت به نام ارسال ویدیو زمانبندی شده در اینستاگرام خوشحال خواهید شد. با استفاده از این ابزار شما فقط  بر تولید محتوای جدید و جذاب خود تمرکزدارید و دیگر کارها مانند انتشارو تبلیغات و ... توسط ربات فالوجت انجام می گیرد. با تعریف پست ها و زمان ارسال هر پست می توانید به صورت زمانبندی ارسال پست داشته باشید . با بروز بودن همیشگی پیج اینستاگرام مطمئنا تعداد فالوورهای شما نیز روز به روز افزایش می یابد.

ارسال زمان بندی شده ویدیو در اینستاگرام مناسب چه افرادی است ؟

این ویژگی برای تمام افرادی که از اینستاگرام درآمد دارند مناسب است زیرا ویدئو یکی از تاثیر گذارترین محتوا بوده و همیشه تعداد زیادی از افراد را به سمت پیج شما هدایت می کند.

ارسال زمان بندی شده ویدیو در پست های اینستاگرام

ارسال زمان بندی شده ویدیو در اینستاگرام

با استفاده از ربات اینستاگرام فالوجت می توانید ویدیو های خود را نیز به صورت زمانبندی شده در اینستاگرام ارسال کنید. تنها با چند کلیک ساده می توانید ارسال زمانبندی ویدئو خود را آغاز کنید . تا کنون شما با استفاده از ربات های اینستاگرام نمی توانستید ارسال ویدئو به صورت زمانبندی شده داشته باشید و تنها می توانستید ارسال زمانبندی عکس داشته باشید. اما با استفاده از این خدمت فالوجت میتوانید متفاوت تر از دیگران ارسال زمانبندی پست داشته باشید که پست شما می تواند شامل فیلم , عکس و.... باشد.

آموزش ارسال زمان بندی شده ویدیو در اینستاگرام 

تنها با چند کلیک ساده می توانید ویدئو مورد نظر خود را به ربات فالوجت معرفی کرده و بعد از تنظیم  ساعت , ویدئوی خود را در بهترین ساعت منتشر کنید.

ارسال ویدیو زمانبندی شده در اینستاگرام خود هم اکنون آغاز کنید برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۳۱۳۶۶۴۰۲۲۹ تماس حاصل فرمایید.