03136640229

مشاوره و پشتیبانی رایگان

از ساعت 9 صبح الی 13

به زودی ...

این ویژگی در حالت آزمایشی می باشد و هنوز فعال نشده است.

اگر حساب کاربری اینستاگرام شرکت و یا کسب و کار خود را مدیریت می کنید، و یا اینکه اینستاگرام منبع درآمد شما است مطمئنا از امکان جدید فالوجت به نام ارسال ویدیو زمانبندی شده در اینستاگرام خوشحال خواهید شد. با استفاده از این ابزار شما فقط  بر تولید محتوای جدید و جذاب خود تمرکزدارید و دیگر کارها مانند انتشارو تبلیغات و ... توسط ربات فالوجت انجام می گیرد. با تعریف پست ها و زمان ارسال هر پست می توانید به صورت زمانبندی ارسال پست داشته باشید . با بروز بودن همیشگی پیج اینستاگرام مطمئنا تعداد فالوورهای شما نیز روز به روز افزایش می یابد.

ارسال زمان بندی شده ویدیو در اینستاگرام مناسب چه افرادی است ؟

این ویژگی برای تمام افرادی که از اینستاگرام درآمد دارند مناسب است زیرا ویدئو یکی از تاثیر گذارترین محتوا بوده و همیشه تعداد زیادی از افراد را به سمت پیج شما هدایت می کند.

ارسال زمان بندی شده ویدیو در پست های اینستاگرام

ارسال زمان بندی شده ویدیو در اینستاگرام

با استفاده از ربات اینستاگرام فالوجت می توانید ویدیو های خود را نیز به صورت زمانبندی شده در اینستاگرام ارسال کنید. تنها با چند کلیک ساده می توانید ارسال زمانبندی ویدئو خود را آغاز کنید . تا کنون شما با استفاده از ربات های اینستاگرام نمی توانستید ارسال ویدئو به صورت زمانبندی شده داشته باشید و تنها می توانستید ارسال زمانبندی عکس داشته باشید. اما با استفاده از این خدمت فالوجت میتوانید متفاوت تر از دیگران ارسال زمانبندی پست داشته باشید که پست شما می تواند شامل فیلم , عکس و.... باشد. 

ارسال اتوماتیک لایو و راهکار فالوجت

فالوجت به شما خدمات متمایزی برای موفق شدن در بازاریابی اینستاگرام پیشنهاد می دهد. لایو اینستاگرام به کسب و کارهای زیادی کمک می کند. نحوه کمک کردن لایو اینستاگرام به نوع کسب و کار بستگی دارد. هنگام معرفی محصول جدید شما می توانید با به اشتراک گذاری لایو اینستاگرام بر تعداد مشتریان محصول جدید خود بیافزایید. تعداد زیادی از پیج ها برای برقراری ارتباطی گرم با فالوورهای خود همواره اقدام به ارسال اتوماتیک لایو می کنند. ما هم به شما ارسال اتوماتیک لایو در اینستاگرام را معرفی خواهیم کرد. شما از این به بعد می توانید با برنامه ریزی اقدام به ارسال لایو خودکار اینستاگرام کنید. live خودکار اینستاگرام جذابیت دو چندانی برای فالوورهای شما ایجاد می کند. هنگام ارسال لایو اینستاگرام باید به نکته های زیادی توجه کنید. نکته هایی مانند زمان ارسال لایو استوری و .... شما می توانید ویدئو های مورد نظر خود را در زمان هایی که وقت آزاد دارید تهیه کنید. در گام بعدی با آپلود فیلم ها در اتوماسیون ارسال لایو فالوجت و تنظیم زمان ارسال و سایر تنظیمات  اقدام به ارسال خودکار لایو اینستاگرام کنید.

ارسال اتوماتیک لایو

نحوه ثبت نام در اتوماسیون ارسال لایو

برای استفاده از اتوماسیون ارسال لایو خودکار در ابتدا در سایت ثبت نام کنید. برای ثبت نام بر روی لینک ارسال لایو خودکار اینستاگرام کلیک کنید. در گام بعدی می توانید به صورت رایگان سه روز از خدمات ارسال اتوماتیک لایو و سایر خدمات فالوجت استفاده کنید. در گام بعدی با توجه به نوع کسب و کار و نیاز بهترین پنل ربات فالوجت را انتخاب کرده و بازاریابی حرفه ای خود را در اینستاگرام آغاز کنید.

آموزش ارسال زمان بندی شده ویدیو در اینستاگرام 

تنها با چند کلیک ساده می توانید ویدئو مورد نظر خود را به ربات فالوجت معرفی کرده و بعد از تنظیم  ساعت , ویدئوی خود را در بهترین ساعت منتشر کنید.

ارسال ویدیو زمانبندی شده در اینستاگرام خود هم اکنون آغاز کنید برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۳۱۳۶۶۴۰۲۲۹ تماس حاصل فرمایید.

لایو اینستاگرام چیست

لایو اینستاگرام که یکی از محبوب ترین امکانات اینستاگرام می باشد. شما قادر خواهید بود ویدئو تصویری خود را در لحظه بین تمام فالوورهای خود به اشتراک بگذارید. هنگام به اشتراک گذاری لایو نیز یک پیام برای تمام فالوورهای شما ارسال می شود تا بتوانند از لایو گذاشتن شما با خبر شوند. این راه بهترین راه برای برقراری ارتباط با فالوورها به صورت زنده می باشد. بنابراین قابلیت لایو اینستاگرام به پخش زنده ویدیو در اینستاگرام گفته می‌شود.